Menu

درباره اتحادیه

اتحادیه صنف کفاشان «تولیدکنندگان و فروشندگان کفش دستدوز و ماشینی و لوازم کفاشی و چرمجات و مشمع» مشهد از سال 1352 کار خود را آغاز کرد. در آن دوران عمده فعالیت آن البته محدود به صدور جوازکسب برای اعضاء خود می شد.

با پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی بازهم اعضاء این اتحادیه با احساس وظیفه نسبت به ایران و انقلاب اسلامی با یکدیگر همپیمان شدند و با مدیریت مرکز بسیج اتحادیه و هماهنگی بسیج اصناف مشهد، کار اعزام نیروهای داوطلب صنفی به جبهه ها آغاز شد.

 

پس از جنگ تحمیلی و در دوران سازندگی، اتحادیه کفاشان مشهد با برنامه ریزی دقیق فعالیت های خود را در راستای توسعه تولید داخلی و افزایش اشتقال از طریق تشویق اعضا به ایجاد واحدهای تولیدی و حمایت از واحدهای صنفی موجود آغاز نمود.
در حال حاضر نیز اتحادیه صنف کفاشان مشهد بر اساس وظایف خود، مقرر در قانون نظام صنفی کشور فعالیت خود را ادامه می دهد. این اتحادیه با بهره گیری از کمیسیون های پنجگانه خود (کمیسیون آموزش، کمیسیون بازرسی، کمیسیون شاکایات، کمیسیون حل اختلافات و کمیسیون فنی) تلاش می کند تا فضای بهتری را برای کسب کار فعالان این حوضه آماده سازد.
هیئت مدیره اتحادیه صنف کفاشان مشهد که با رای و نظر اعضا این اتحادیه و فعالان کفش و چرم مشهد انتخاب شدند نیز با برگزاری  جلسات منظم و رایزنی های مختلف با مسئولان استان و شهرستان تلاش می کنند تا هرچه بهتر و بیشتر فضای مساعد کسب و کار را برای اعضا فراهم نمایند.

 دی ان ان
دات نت نیوک فارسی